Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best. Please Hold on!
Your address will show here +12 34 56 78
Môj tím

Matúš Vallo rád predstavuje svoj tím odborníkov, o ktorých sa bude môcť v Mestskom zastupiteľstve oprieť a ktorí nebudú rebelovať. Sú to vraj všetko noví ľudia nezaťažení minulosťou. Tak sa teda pozrime na niekoľkých z nich bližšie.

Táňa Kratochvílová

Dlhé roky pôsobila na Magistráte ako dopravná inžinierka. Od roku 2016 pracovala na Oddelení dopravy a životného prostredia na Miestnom úrade v Karlovej Vsi.

Tomáš Vašek

Bol členom iniciatívy Lepšia doprava. Parkovaciu politiku si predstavuje tak, že obyvatelia Bratislavy s trvalým pobytom by platili rovnako ako cezpoľní, ktorí v meste neplatia nijaké dane. „Bratislavské VZN, ktoré poslanci schválili už v decembri 2016, na rozdiel od iných miest v Európe, zvýhodňuje Bratislavčanov. Píše sa v ňom, že rezidentská karta by stála od 20 do 100 eur, ale prvé dva roky by mohla byť zdarma. Platila by v celom meste. Takže za parkovanie by platili len mimobratislavskí vodiči. Kým za parkovanie nebudú platiť aj Bratislavčania, „bezplatné“ ulice budú plné“.

Dana Kleinert

Bývalá kandidátka na starostku Starého mesta. Vzdala sa po prevalení informácie, že v skutočnosti býva v Devíne a v mestskej časti Karlova Ves spoluvlastní s manželom pozemok na ktorom načierno postavili mestečko z lodných kontajnerov. V čase, kedy Landererov park na Šafárikovom námestí špatili lodné kontajnery, horlivo toto „dielo“ obhajovala a stavala sa proti komplexnej revitalizácii parku.

Drahan Petrovič

Zástupca developerskej lobby vo Vallovom tíme. Cez Inštitút urbánneho rozvoja (IUR) dlhodobo presadzuje ich záujmy v celej Bratislave. Zasadzuje sa o zníženie poplatku za rozvoj, ktorý platia pri výstavbe a slúži na rozvoj okolitej infraštruktúry a občianskej vybavenosti.

Zora Jaurová

Politická posila Vallovho tímu. Podpredsedníčka socialistickej strany Progresívne Slovensko, ktorá Valla podporila. Progresívne Slovensko je známe svojou ultraľavicovým programom, ktorý je charakteristický bezhlavým míňaním verejných financií a zvyšovaním daní. Predseda strany Ivan Štefunko sa netají, že bol voličom a podporovateľom strany Smer-SD.